Powrót

4975 km przez Namibię z 1,5 rocznym dzieckiem.

2019-12-10, Rybnik, 1 Maja 91B, Żółty Młynek Klubokawiarnia

Dom Kultury Chwałowice zaprasza na PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku. 

Start: 10 grudnia (wtorek) 2019 r. o godz. 19.00. Wstęp wolny.

 

 

W 2017 roku spędziliśmy z naszym 18-sto miesięcznym synem 3 tygodnie w Namibii, w tym 2 tygodnie na objeździe, głównie przez południową część kraju, Toyotą Hilux z namiotami na dachu oraz tydzień pobytu nad oceanem w miejscowości Swakopmund.

 

Joanna Kłosowska-Holona i Karol Holona - od początków naszej znajomości każdy dzień urlopu bardzo sobie cenimy i staramy się go dobrze wykorzystać, zwiedzając różne zakątki świata. W podróż poślubną wybraliśmy się do Zimbabwe i Botswany - w trakcie tej podróży pokochaliśmy Afrykę. Po narodzinach naszego pierwszego syna i kilku latach przerwy od dalszych podróży decyzja mogła być tylko jedna - wracamy do Afryki. A czemu Namibia - bo w trakcie wizyty w sąsiadujących krajach kilkukrotnie usłyszeliśmy: jeżeli tu wam się podoba, to z Namibii nie będziecie chcieli wyjechać. Nie pomylili się! Zapraszamy do wizyty w tym niesamowitym miejscu na Ziemi.

 

Namibia - zaskakuje, ogromne przestrzenie oraz cuda natury w postaci Pustyni Kalahari, Wydm Sossusvlei, Wybrzeża Szkieletów, gór centralnego płaskowyżu, Kanionu Sesriem czy rozległej niecki Etoszy. Krajobraz jest niezwykle zróżnicowany, zadziwia, na ogromnych obszarach pustkowi, żyje niewielu ludzi, ale za to mnóstwo dzikich zwierząt. Na powierzchni ponad 800 tysięcy km² mieszka zaledwie 2 miliony Namibijczyków.

4975 km przez Namibię z 1,5 rocznym dzieckiem.